YENİ

Dragon Mania Android Apk İndir

Hiç yorum yok
Android İçin Ejderha Besleme Oyunu : Dragon Mania, android cihazlarınızda veya tabletlerinizde ejderha yetiştirme şansı veren eğlenceli bir ejderha besleme oyunu. Oyun bir ejderha çiftliğinde geçiyor ve Dragon Mania'da ki amacınız ejderha koleksiyonunuzu tamamlamak ve yapacağınız ejderha savaşları için ejderhalarınızı hazırlamak. Ejderhaları besleyerek onları yetiştirmeli ve aynı zamanda onları çiftleri ile çiftleştirerek yeni tür ejderhalar meydana getirmelisiniz.
Uygulama Yükle Dragon_Mania.apk(20.33 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Gameloft Dragon Mania Android sürümü : 2.3 ve Üzeri
Ejderhalarınızı besledikçe evrimine devam edebilecek ve ejderhalarınızı savaşmaları için güçlendirebileceksiniz. Büyüyen ejderhalarınızın yerlerini de geliştirmeniz gerekiyor ki alan sıkıntısı yaşamayın.

Ejderhalarınız ile savaşlara girmeden önce onları eğitmeniz gerekiyor. Eğitimli ve vahşi ejderhalar ile gireceğiniz savaşları kazanabilir ve ödüller alarak yeni ejderhalar yetiştirebilirsiniz.

Yapacağınız ejderha savaşlarında karşınıza ister arkadaşlarınızı alın, isterseniz onlarla birlikte ejderha takımı oluşturarak diğer rakiplere karşı birlikte savaşabilirsiniz. En iyi ejder yetiştiricisi olmaya çalıştığınız bu güzel oyunda çok eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.


Dragon Mania Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder