YENİ

FORMULA CARTOON ALL-STARS Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Formula Yarış Oyunu : FORMULA CARTOON ALL-STARS, cartoon network'de ki popüler çizgi film karakterleri ile formula yarışı yapabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Yıldızların yarışında en iyi olmak için oynayın. FORMULA CARTOON ALL-STARS ile formula yarış turnuvası yapacaksınız. Formula Cartoon Yıldızlar Takımı'nda hayranlık beslediğin karakterlerin hepsi, adrenalin ve aksiyon dolu muhteşem 3D pistlerde birbiriyle yarışacaktır. İstediğiniz karakteri seçin ve milyonlarca kişi ile yarışın.

Uygulama Yükle formula_cartoon_all_stars.apk(9.74 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Turner Broadcasting System Latin America, Inc. FORMULA CARTOON ALL-STARS Android sürümü : 2.3 ve Üzeri
FORMULA CARTOON ALL-STARS'da cartoon network'de ki bütün favori karakterlerin mevcuttur. Bunlar; Ben 10, Mordecai, Finn, Gumball, Rigby, Jake, Gwen, Skips, Darwin, Kevin, Marceline, Kas Adam ve Kulak Jack'le yarışabileceksiniz. Dexter, PowerPuff Girls ve Johnny Bravo gibi daha klasik karakterler de yarışmanı dört gözle bekliyor olacaktır. İyi oyunlar dileriz.


FORMULA CARTOON ALL-STARS Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder