YENİ

Hardest Game Ever 2 Android Apk İndir

Hiç yorum yok
Android İçin Zorlu Beceri Oyunu : Hardest Game Ever serisinin devamı niteliğinde olan Hardest Game Ever 2 oyunu zorlu bir beceri oyunudur. Grafikleri, sesleri ve animasyonları ile birlikte çok eğleneceğiniz bir beceri oyunudur. Oldukça zorlu görevler, hatta bölümler mevcut. Puanlama sistemi ile bölüm geçebiliyorsunuz. İngilizce harfler ile puanlar belirleniyor. S, A, B, C, D ve E harflerini aldığınız sürece bölüm geçeceksiniz. En çok puan S harfidir. Oyunda bir sıralama olduğu için en çok puan almaya çalışmanız gerekiyor.
Uygulama Yükle Hardest_Game_Ever_2.apk(16.69 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Orangenose Studio Hardest Game Ever 2 Android sürümü : 2.3 ve Üzeri
En hızlı şekilde ayak gıdıklayarak, taş-kağıt-makas oyununda en çok el kazanarak, yemeğini yiyen çocuğun sümüğünün yemeye akmamasını sağlamak, kaslı bir adamın barfiks çekmesini sağlamak ve bir sürü zorlu beceri oyunu sizi bekliyor. Arkadaşlarınız arasında en yükseğe çıkmak için her bölümü yüksek puan alarak geçmeniz gerekiyor.


Hardest Game Ever 2 Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder