YENİ

King's Empire Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Strateji Oyunu

King's Empire, android telefonlarınızda veya tabletlerinizde hiç sıkılmadan sürekli oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Oyun orta çağ döneminde geçiyor ve oyunda Sultan Süleyman benzeri ama padişah değil bir kralı yönetiyorsunuz ve yanınızda size yardımcı olan vezir benzeri yardımcılar ile birlikte krallığı eski güçlü haline getirmeye çalışacaksınız. King's Empire'da güçlenmeye devam ederken gelecek saldırılara da karşı koymalısınız.
Uygulama Yükle Kings_Empire.apk (48 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : tap4fun King's Empire Android sürümü : 2.2 ve Üzeri
King's Empire'da güçlenebilmek için şehirde ki kaynakları yönetecek, yeni binalar inşaa edecek ve düşmanlarınızın saldırılarına karşı savunmanızı güçlendirmeniz gerekiyor. Oyunda biraz da olsa rol yapma oyunlarında ki gibi yönetebileceğiniz karakterler vardır. King's Empire oyununda strateji için diğer krallıklarla ittifaklar kurabiliyor ve düşmanlarınıza karşı savaşabiliyorsunuz. Oyunun ilk başında size yardımcı olacak bir de rehber var, bu sayede oyuna kolayca adapte olabileceksiniz. İyi oyunlar dileriz.


King's Empire Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder