YENİ

Legend Online Classic Android Apk İndir

8 yorum

Android İçin Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Rol Yapma Oyunu : Legend Online Classic, dünya da en çok oynanan ve popülaritesini gün geçtikçe arttıran online savaş oyunu. Yenilenmiş bir android versiyonu ile savaş sahnelerini içinizde yaşayacaksınız. Legend Online Classic, kutsal ruhların yarattığı bir çeşit silahın hikayesini konu alıyor. Bu kutsal silah o kadar güçlü ki kendi yaratıcıları olan kutsal ruhlar bile o silahı yönetmekte zorluk çekiyor.

Uygulama Yükle Legend_Online_Classic.apk(47.9 MB) Uygulama Yükle (LOC Versiyon 1.0.3 İndir) Android uygulama bilgileri : Üretici : OASIS GAMES LIMITED Legend Online Classic Android sürümü : 4.0 ve Üzeri
Legend Online Classic oyunumuzda iyilik ve kötülük arasındaki büyük savaşın kaderini belirleyebilecek olan ve bütün dengeleri değiştirebilecek olan bu kutsal silahın kötü amaçlar için kullanılmaması amacı ile yaratıcısı olan kutsal ruhlar onu 7 parçaya ayırır ve parçaları birleşmesin diye uzak diyarlara gönderir ve oralarda saklar. Ki her parçanın ayrı bir gücü vardır ve oyun da bu parçaların etrafında geçiyor.

Legend Online Classic android oyunu dokunmatik kontroller için ayarlanmış bir oyun yapısıdır. Oyunun savaş sistemi yüksek kaliteli grafikler ve mükemmel görüntü efektleriyle sizi büyüleyecektir. Farklı zorluk seviyelerinin yer aldığı oyunda çok sayıda farklı bölüm oynayabilir ve eğlence sürenizi uzatabilirsiniz. Ayrıca online savaş oyunu olduğu için diğer oyuncularla PvP savaşları yapabilir ve üstün yeteneklerinizi gerçek ve usta oyucular ile kanıtlayabilirsiniz.


Legend Online Classic Android Apk İndir Hakkında 8 yorum :

 1. Yeni sürüm 1.0.3 lazim legend online classic lütfen yalvarim güncelleyin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Erhan bey, 1.0.3 versiyonu indirme butonuna altına eklenmiştir. Uygulama Yükle (LOC Versiyon 1.0.3 İndir) yazan yere tıklayarak indirebilirsiniz.

   Sil
 2. Mrb ben bunu yüklefim yeni sürümü yükleyin diyor tekrar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oyun güncellendi ama hiçbir şekilde indiremedim yeni sürüm v1.1.0 acil apk lütfen

   Sil
 3. Legend online clasis taplete oynamam için v1.1.1 sürümü lazım acil yardııım

  YanıtlaSil
 4. Yeni sürüm v1.1.0 acil güncelleme lütfen.

  YanıtlaSil
 5. Yeni sürüm acil günvelleme lütfen v.1.1.0

  YanıtlaSil