YENİ

Mafia Farm! Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Mafya Oyunu

Mafia Farm!, android akıllı telefonlarınızda veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir mafya oyunudur. Mafia Farm!, oyunumuzda klasik mafya hareketlerini göremeyeceksiniz, yani öyle yağmalamak, kırmak ve dökmek olmayacak. Aksine oyunda en baştan bir mafya imparatorluğu kuracağız. Ve amacımız diğer mafyalara üstünlük kurmak olacaktır. Üstünlüğü ise kurabilmek için kendi çiftlik imparatorluğumuzu kurmaya çalışıyoruz.
Uygulama Yükle Mafia_Farm.apk (26 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Mindstorm Studios Mafia Farm! Android sürümü : 2.1 ve Üzeri
Mafia Farm! oyununda kanlı çatışmalar yerine üretim ve bölge kontrolü ön plana çıkıyor. Yani karşımıza çıkacak olan mafyalar sebze-meyve mafyasıdır.

Oyunu oynarken bir yandan kendi çiftliğimizi kurarak üretimimizi artırmaya çalışıyor, diğer yandan da öteki oyuncuların çiftliklerini gözlüyor, ajanlık yapıyor ve ekonomiyi büyütmek için çaba gösteriyoruz. Oyun aslında çiftlik kurma oyunu yapısını ve mafya temasını güzel bir şekilde birleştirmeyi başarabilmiş görünüyor. İyi oyunlar dileriz.


Mafia Farm! Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder