YENİ

Şahin Minibüs Simülatorü 3D Android Apk İndir

Hiç yorum yok
Android İçin 3D Şahin, Minübüs ve Otobüs Oyunu : Türkiye de kullanılan Şahin, Minibüs ve Otobüs araçlarını bu simülasyon oyunu ile ücretsiz bir şekilde araba sürme keyfini yaşayabileceksiniz. Mükemmel 3D ve HD grafikleri ile oyun adeta sizi kendine kitleyecektir. Araçlar arası geçiş yapabilir ve kamera açısını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Drift yapabilir, araba rengini değiştirebilir, el freni modülü ile drift yapmayı daha keyifli hale getirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.
Uygulama Yükle Şahin_Minibüs_Simülatorü_3D.apk(21.82 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Android Turkey Şahin Minibüs Simülatorü 3D Android sürümü : 2.3 ve Üzeri
Şahin Minibüs Simülatorü 3D oyununda arabalar arası geçiş yapabilmek için Araba Değiştir butonunu kullanabilirsiniz. Büyük 3D harita ile yolları haritadan takip ederek ilerleyebilirsiniz. Gerçekçi hasar özelliği ile kaza yaptığınız zaman araba hasar alacaktır. Türkiye de ki şahin arabasının tarzını Şahin Direksiyonu, gaz, pedal kontrollerinde görebileceksiniz.


Şahin Minibüs Simülatorü 3D Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder