YENİ

Salad Shark Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Köpekbalığı Oyunu

Salad Shark android cihazlarınızda veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz renkli ve göze hoş görünen bir yapıya sahip olan bir mobil köpekbalığı oyunu . Eğlenceli bir beceri oyunu olan Salad Shark oyununda diğer köpekbalığı besleme oyunlarından oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Salad Shark'da vejetaryen bir köğekbalığını beslemeye çalışıyoruz. Kahramanımız hemcinslerinin aksine etle beslenmek yerine sadece sebze ve meyveleri yiyebiliyor.
Uygulama Yükle Salad_Shark.apk (16 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Overtoast Salad Shark Android sürümü : 2.3 ve Üzeri
Salad Shark oyununda köpekbalığımızın beslenmesi için yanıbaşımız da yer alan bir adada ise maymunlar bulunuyor ve bu maymunlar ağaçların üzerinden köpekbalığımıza ellerine gelen bütün yiyecekleri fırlatıyor. Bizde maymunlar tarafından atılan bu güzel yiyecekleri yakalamaya ve köpekbalığımızı beslemeye çalışıyoruz, ama maymunlar her şeyi fırlattıkları için araya etler de karışıyor ve etleri yemememiz gerekmektedir. İyi oyunlar dileriz.


Salad Shark Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder