YENİ

Wings on Fire Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Online Uçak Savaş Oyunu : Wings on Fire, android cihazlarınızda ve tabletlerinizde ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu uçak savaşı oyunudur. Wings on Fire oyununu dilerseniz kendi kendinize oynayabilir, dilerseniz de arkadaşlarınız ile online oynayabilirsiniz. Oyunda ki dikkat çeken özellikler 3B mekanlar, destansı boss savaşları, arkadaşlarınız ile savaşma ve türkçe dil desteği gibi bir çok yeni ve ilgi çekici özellik mevcuttur.

Uygulama Yükle Wings_on_Fire.apk(28.35 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Soner Kara Wings on Fire Android sürümü : 2.3.3 ve Üzeri
Wings on Fire oyunun da online skor tabloları ve başarı sıralamanızı da görebileceksiniz. Bu özelliği sayesinde oyunda ki büyük başarı gösterirseniz oyunda ki diğer kullanıcıları geçtiğinizi görebilirsiniz. Oyunda yüksek skor alabilmek için uçak ve yeteneklerinizi yükseltmeniz gerekiyor. Bunun içi uçak savaşlarını kazanmalı ve karşınıza çıkan altınları veya elmasları toplamanız gerekiyor. İyi oyunlar dileriz.


Wings on Fire Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder