YENİ

Wingsuit Stickman Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Uçuş Oyunu

Wingsuit Stickman oyununda gökyüzünde süzülme heyecanını yaşayabilecek ve aynı zamanda çok eğleneceksiniz. Sonsuz koşu oyunu kategorisinde yer alan ama koşarak değil uçarak ilerleyeceğiniz bir mobil oyun. Wingsuit Stickman oyununa, bir nevi uçuş oyunu diyebiliriz. Karakterimiz ise ünlü çöp adam. Oyunda wingsuit adlı uçuş ekipmanını kullanan bir çöp adamı yöneteceğiz. Hiçbir ücret ödemeden akıllı cihazlarınıza indirip oynayabilirsiniz.
Uygulama Yükle Wingsuit_Stickman.apk (32 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Djinnworks e.U. Wingsuit Stickman Android sürümü : 2.2 ve Üzeri
Wingsuit Stickman oyununda dediğim gibi yeni bir ekipman ile uçuyoruz ve bu ekipman wingsuit yarasa kanatlarına benziyor. Bu ekipmanı kullanan kişilerin yüksekten atladıklarında havada süzülmelerini sağlayacaktır.

Wingsuit Stickman oyununda asıl amacımız wingsuit'i ile uçuş yapan çöp adamımızı yönlendirerek belli görevleri tamamlamaktır. Bu görevi yerine getirirken bir yandan önümüze çıkan engelleri aşmaya çalışıyor, yere çakılmadan veya havadaki nesnelere çarpmadan ilerleyerek karşımıza çıkan yıldızları topluyoruz. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyunda ekranda yatay olarak ilerleyeceğiz. İyi oyunlar dileriz.


Wingsuit Stickman Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder