YENİ

WWE SuperCard Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Amerikan Güreşi Kart Oyunu : WWE SuperCard, türkiyede bilindiği adı ile Amerikan Güreşi android kart oyunudur. WWE hayranlarının seveceği bir yapım olan WWE SuperCard adından da anlaşılacağı gibi kart oyunu dinamikleri üzerine kurulmuştur. Oyuna başlarken hayranlık beslediğiniz amerikan güreşçilerinden bir karakter seçip ringe çıkmaktan ziyade rakiplerimizle kartlar ile yüzleşiyorsunuz. Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Uygulama Yükle WWE_SuperCard.apk (48 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : 2K Games, Inc. WWE SuperCard Android sürümü : 2.3 ve Üzeri
WWE SuperCard oyununda çok sayıda karakter mevcut ve bu karakterlerin içinden hayranlık duyduklarınızdan herhangi birini seçebilirsiniz. Karakter seçme konusuna bir kısıtlama veya ücret getirilmemiştir. Oyunun içerisinde 400’den fazla karakter içeriyor ve bu karakterler günümüze uyarlanması için güncellenebilir ve düşmanlarınıza karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Kart destenizi dilediğiniz bir şekilde oluşturabilir ve rakiplerinizi gözlemleyerek ona göre kart destenizi oluşturabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.


WWE SuperCard Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder