YENİ

Adventures In the Air Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Uçak Oyunu

Adventures In the Air, android akıllı telefonlarınızda veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli grafiklere sahip uçak oyunu. Yarış oyunlarına yenilik getiren Adventures In the Air'da amacımız önümüze çıkan engelleri aşarak ilerlemektir. Fakat bu engelleri aşarken önümüze çıkan düşman uçaklar ile savaşmamız ve gönderdikleri bombalardan kaçmamız gerekiyor. Bu düşmanlar arasında devasa uçan balık uçaklar da mevcut. O yüzden çok dikkatli olmalıyız.
Uygulama Yükle Adventures_In_the_Air.apk (25 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Toccata Technologies Inc. Adventures In the Air Android sürümü : Android 2.2 ve üzeri
Adventures In the Air oyununda 2 boyutlu uçak oyunları ve yeni nesil sonsuz koşu oyunu yapıları birleşmiş durumdadır. Bu eğlenceli oyunda uçak kontrolünü ekranda yatay olarak ilerlemesini yöneterek karşısına çıkan engelleri aşmasına yardımcı oluyoruz. Bir yandan da düşmanlarımıza ateş ediyoruz ve bölüm sonunda canavarlar ile karşılaşacağız. Bunlar devasa balık ve benzeri canavarlar. İyi oyunlar dileriz.


Adventures In the Air Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder