YENİ

Buzz Launcher Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Ana Ekran Özelleştirme Uygulaması

Android akıllı telefonlarınızın veya tabletlerinizin ana ekranını düzenlemesine yarayan ve dünya çapında 10 milyondan fazla indirilen uygulama Buzz Launcher'ı ücretsiz cihazınıza indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde cihazınızın ana ekranını dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Beğendiğiniz homepack'ı hemen cihazınıza indirebilir ve cihazınıza yeni bir görünüm giydirebilirsiniz.
Uygulama Yükle Buzz_Launcher.apk (10 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Homepack Buzz Team Buzz Launcher Android sürümü : Android 4.0.3 ve üzeri
Buzz Launcher uygulaması ile bir süre yenilik getirebilirsiniz. Çoklu görev duvar kağıdı ile ekrana göre farklı duvar kağıdı imajı yapabilir, çoklu görev gridi ile ekrana göre farklı grid seçme olanağı sağlayabilirsiniz. Buzz Launcher uygulamasının desteklediği hareketleri ise, sürükleyerek yukarı kaldırmak, sürükleyerek aşağı indirmek, çift tıkla vb. hareketleri ile launcher kontrolü sağlayabilirsiniz. Simge değiştirme aracı ile de dilediğiniz gibi simgeleri değiştirebilirsiniz.


Buzz Launcher Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder