YENİ

Double Gun Android APK İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Aksiyon Oyunu

Double Gun, android telefonlarınız da veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir çatışma oyunu. Double Gun oyunun da ki amacımız karşımıza çıkan düşmanları öldürmek. Bu amacı yerine getirebilmemiz için bolca mermi, tüfekler, ağır silahlar ve makineli silahlar mevcut. Oyunda kıyamet kopmuş, insanlık tehlike içinde yaşamaya çalışıyor. Oyunda ki kahramanımız ile insanlığı kurtarmaya hazır olun!
Uygulama Yükle Double_Gun.apk (30 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : OGUREC APPS Double Gun Android sürümü : Android 2.3.3 ve üzeri
Kullanılan kimyasal silahlar yüzünden zombiler, mutantlar ve evrim geçirmiş böcekler gibi insanları tehdit edecek bir sürü unsur meydana gelmiştir. Ve insanlığın son umudu siz olacaksınız.

Double Gun oyununda FPS kamera açısına yer verilmiştir. Tamamen aksiyona dayalı ilerleyen oyun yapısı ile heyecanlı vakitler sizi bekliyor olacak. Sürekli gelen zombiler ve diğer yaratıkları öldürerek devam edeceğimiz oyunda karakterinizi güçlendirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.


Double Gun Android APK İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder