YENİ

Jungle Sniper Hunting 3D Android APK İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Sniper Avcılık Oyunu

Jungle Sniper Hunting 3D, android telefonlarınız da veya tabletlerinizde orman hayvanlarını sniper'lık yaparak avlayacağınız bir sniper avcılık oyunu. Domuz, geyik, ayı ve tavşan gibi hayvanları avlayabileceğiniz Jungle Sniper Hunting 3D oyununu cihazınıza sitemiz aracılığı ile ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunda ki amacınız, Sniper silahınız ile birlikte vahşi arazide gezerken karşınıza çıkan hayvanları avlamak.
Uygulama Yükle Jungle_Sniper_Hunting.apk (37 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : RationalVerx Games Studio Jungle Sniper Hunting 3D Android sürümü : Android 2.3 ve üzeri
Jungle Sniper Hunting 3D oyununun grafikleri kaliteli veya çok gelişmiş olmasa bile oyun içerisindeki müzikler sayesinde çok eğlenebilirsiniz. Yakaladığınız hayvanları vurmak o kadar basit olmayacaktır. Başlarda vuramayacağınız için hevesiniz kaçmasın çünkü zamanla hedefi tam noktasından vurabileceksiniz.

Jungle Sniper Hunting 3D oyunun da sırasıyla yapmanız gereken, avınızı bulup, silahınız ile zoom yapıp hedef alarak ateş edeceksiniz. Tabi avlanırken kendinizi de tehlikelerden uzak tutmalısınız. Gerçekçi çevresel düzenlemeler ile hazırlanan oyunda kendinizi gerçekten avlanıyor gibi hissedebileceksiniz. İyi oyunlar dileriz.


Jungle Sniper Hunting 3D Android APK İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder