YENİ

Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014 Android APK İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Kamyon Tır Simülasyon Oyunu

Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014, android telefonlarınız da veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz 3 Boyutlu Kamyon Tır simülasyon oyunu. Gerçekçi yapısı ile Tır veya Kamyon sürme hissini yaşayabileceksiniz. Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014'de kamyona veya tıra atlayarak oyunun haritasını keşfe çıkıyoruz. Açık dünya temelli bu haritada serbest olarak dolaşıp kamyon veya tır sürme yeteneğinizi geliştirebilir, verilen görevlerini yerine getirebilir ve çalıntı römorkların peşine düşebiliyorsunuz.
Uygulama Yükle Kamyon_Tır_Simulatörü_2014.apk (17 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Ultra Mad Entertainers Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014 Android sürümü : Android 2.3 ve üzeri
Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014 oyununda gerçekçiliği yakalayabilmek için yüksek kalite HD ve 3 Boyutlu grafikler kullanılmış. Grafikleri ile kalmamış bunun yanında oyunun fizik motoru da gerçekçiliğe katkıda bulunan unsurlardan biri. Oyunda detaylı hız, vites, zaman ve mesafe göstergeleri yer alırken hızlanma ve vites değiştirme efektleri gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır. İyi oyunlar dileriz.


Kamyon Tır Simulatörü 3D 2014 Android APK İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder