YENİ

Ping Pong Masters Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Masa Tenisi Oyunu

Ping Pong Masters, az işlem yapabilen akıllı telefonlarınız da veya tabletleriniz de bile hiç kasmadan oynayabileceğiniz usta işi masa tenisi oyunu. Diğer ücretsiz oyunlar gibi reklamları ile sizi boğmayacaktır. Ping Pong Masters oyununu oynarken dilerseniz hızlı maçlar yapabilir, dilerseniz de bir turnuvaya katılarak kimin masa tenisi ustası olduğunu gösterebilirsiniz. Ping Pong Masters size ücretsiz bir masa tenisi şöleni sunacaktır.
Uygulama Yükle Ping_Pong_Masters.apk (11 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Clapfoot Inc. Ping Pong Masters Android sürümü : Android 2.3 ve üzeri
Diğer masa tenisi oyunlarından farklı bir oynanış ve diğer öğelere sahiptir. Eğer mobilde masa tenisi konusunda yeni iseniz turnuvalara hazırlık için hızlı modda kendinizi geliştirebilir sonra turnuvalara katılarak gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. 30'dan fazla masa tenisi ustası ile karşılaşacağınız bu turnuvada kupa kazanmak o kadar kolay olmayacaktır.

Ping Pong Masters'da özel güçlerde mevcuttur. Dilerseniz maç esnasında topu hızlı gönderme, raketi büyütme ve top hızını yavaşlatma gibi güçlerinizi kullanarak rakibinizi alt edebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.


Ping Pong Masters Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder