YENİ

Six-Guns Android APK İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Üçüncü Şahıs Nişancı Kovboy Oyunu

Six-Guns, android telefonlarınız da veya tabletleriniz de oynayabileceğiniz, vahşi batı da geçen kovboy oyunu. Açık dünya yapısına sahip ve üçüncü şahıs nişancı bakış açısı ile kahramanımız olan kovboyu yönetiyoruz. Six-Guns oyununda Buck Crosshaw adınında ki yalnız kovboyumuz ile aksiyon dolu zaman geçirebileceğiz. Buck Crosshaw hak etmediği hiç kimseye silah doğrultmamıştır.
Uygulama Yükle Six-Guns.apk (14 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Gameloft Six-Guns Android sürümü : Android 2.3 ve üzeri
Six-Guns'da ki kahramanımız Buck Crosshaw haksızlığa karşı durmuş ama olayın akışı onu bir kanun kaçağı olarak göstermektedir. Buck Crosshaw kendini ölmüş gibi göstermek amacı ile bu durumdan sıyrılmak için Arizona'ya kaçmaya karar veriyor. Ne yazık ki tam beladan kurtuldum demesine kalmadan Buck'ın başı çok farklı bir belaya bulaşıyor. Bu bela bu gizemli toprakları çevreleyen tepelerde uyanmakta olan kadim ve şeytani bir güçtür.

Six Guns oyunu oldukça kapsamlıdır. Oyunda yıllardır bizi yalnız bırakmayan atımıza atlayarak Arizona ve Oregon eyaletlerinin geniş açık dünyasını herhangi bir sınırlama olmadan keşif edebiliyoruz. Bu açık dünyada karşımıza sadece haydutlar, kanun kaçakları ve kızıldereliler çıkmıyor, vampirler ve kurt adamları gibi mistik yaratıklar da maceramızda bize eşlik edecektir tabii düşman olarak.

Six Guns oyunun da 40 adet görevin peşinde koştururken farklı görev fazlalığı oyuna renk katacaktır. Kimi zaman at yarışı yaparken kimi zaman kanun kaçaklarını ve banka soyguncularını avlayabiliyoruz. Bölüm sonu kazandığımız paralar ile kendimize yeni silahlar ve aletler alabiliriz. Üstelik 8 adet at çeşitliliği içerisinde at değiştirme imkanı da bulabileceğiz. İyi oyunlar dileriz.


Six-Guns Android APK İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder