YENİ

Tiny Tower Vegas Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Gökdelen İşletme Oyunu

Las Vegas'da ki büyük bir gökdeleni işletme imkanı sunan Tiny Tower Vegas oyununda bir işletmenin eğlenceli olduğunu görebileceksiniz. Oyunda ki amacımız, Vegas'ta ki bir gökdeleni işleteceğiz. Gökdelen işletmek eğlenceli görünse de zamanınızın büyük bir dilimini sizden alacak ve kafa yormanız gerekecek. Bu gökdelende kumarhaneler, restoranlar ve eğlence odaklı katlar bulunuyor. Bize düşen görev en verimli şekilde işletmektir.
Uygulama Yükle Tiny_Tower_Vegas.apk (22 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : NimbleBit LLC Tiny Tower Vegas Android sürümü : 2.3.3 ve Üzeri
Tiny Tower Vegas oyununda ki gökdelenin her bir katında farklı yönetim özellikleri mevcut. Bunları göz önüne alarak başarılı olabilmeniz mümkündür. Oyunda sosyalleşme şansı da sunulmaktadır. Arkadaşlarınız sizin gökdeleninize gelirlerse ve oyun oynarlarsa para kazanabileceksiniz.

Tiny Tower Vegas oyununda çok sayıda kişiselleştirilebilir ögeye sahip olması diğer oyunlardan farklı kılıyor. Özellikle gökdeleninizin mimari yapısını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Oyuncular bu kişiselleştirme objelerini kullanarak kulelerini diledikleri gibi görünüşe bürüyebiliyorlar. Sıklıkla verilen görevleri yerine getirerek gökdeleninizin işleyişini devam ettirmeye çalışacaksınız. Tüm bu görevleri yerine getirirken çalışanlarınızın huzuru ve mutluluğuna özen gösterin yoksa bir direniş içerisine girerler ve iş bırakma eylemi yapabilirler. İyi oyunlar dileriz.


Tiny Tower Vegas Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder