YENİ

Pets & Planes Android APK İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Türk Uçak Yarış Oyunu

Pets & Planes, android telefonlarınız da veya tabletleriniz de oynayabileceğiniz Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen eğlenceli, kaliteli grafiklere sahip ve hikaye olarak da doğal ve yaratıcı bir mobil uçak oyunu. Oyun tamamen türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Türk yapımı oyunlar genellikle beklentinin altında kalıyor ama Pets & Planes bütün beklentileri neredeyse karşılamış durumda.
Uygulama Yükle Pets_Planes.apk (41.6 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Yeti Bilişim Pets & Planes Android sürümü : 2.3 ve üzeri
Pets & Planes oyununda hayvanlar ve uçakların birleşimi bir oyun. Pilot olarak hayvanlardan birini seçerek sonra da uçaklar arasından beğendiğinizi seçerek oyunu oynayabilirsiniz. Ama bütün pilotlar ve uçaklar açık değil hatta sadece ilk başta 1 pilot ve 2 uçak açık olacaktır. Oyunda ilerlediğiniz sürece topladığınız altınlar ile yeni pilotlar açabilir ve yeni uçaklar alabilirsiniz. Uçaklarınızı kazandığınız altınlar ile modifiye edebilirsiniz.

Oyuna 1. bölümden başlıyoruz ve halkaların içinden geçerken altınları toplayarak 1. bölümü bitiriyoruz. 2. bölümde ise bir uçağa çarparak ve altınları toplayarak bitireceğiz. 3. bölümde ise turbo hızında giden uçağı yakalamamız gerekiyor tabii bunu yaparken altınları toplamalı ve halkaların içinden geçerek halkanın yeşil yanmasını sağlayacağız. 4. bölümde ise rakiplerimiz ile yarışmamız gerekiyor. Böyle, böyle gittikçe zorlaşan bu oyunda çok eğlenebilirsiniz. Üstelik türk yapımı olması da ayrı bir güzellik katıyor ve desteği de hak ediyor. Çünkü gerçekten orjinal ve güzel android türk oyunları fazla mevcut değil. Pets & Planes, türk yapımı en iyi oyunlar arasında yer alabilecek kapasiteye sahiptir. İyi oyunlar dileriz.


Pets & Planes Android APK İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder