YENİ

Secret - Be curious Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Sosyal Paylaşım Uygulaması

Secret - Be curious, android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve dilediğiniz gibi tüm insanların görebileceği şekilde paylaşımlar yapabileceğiniz eğlenceli sosyal paylaşım uygulaması. Secret kullanıcıları ile dilediğiniz gibi paylaşımda bulunabilir, sohbet edebilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden indirebilirsiniz. Bulunduğunuz konumda ki kişilere soru sorabileceğiniz Secret uygulaması ile bütün kimliğiniz gizli kalacaktır.
Uygulama Yükle Secret.apk (7.8 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Secret, Inc. Secret - Be curious Android sürümü : 4.1 ve üzeri

Secret Uygulamasında Arkadaş Eklenir Mi?

Secret - Be curious uygulamasında arkadaş ekleme olayı yoktur. Paylaşımlar yapabileceğiniz, paylaşımların altına yorum yazabileceğiniz ve sohbet edebileceğiniz Secret uygulamasında arkadaş ekleyemezsiniz. Çünkü bir kişinin profili bulunmuyor ve sizde anonim olarak kalacaksınız.


Secret Uygulamasında Nasıl Chat Yapılır?

Secret uygulamasında paylaşımların altına yorum yapan kullanıcılar ile chat yapabilirsiniz. Aşağıda ki adımları uygulayarak Secret kullanıcıları ile chat yapabilirsiniz.

  • Kullanıcılar ile sohbet etmek için bir paylaşımı açın ve yorumlar arasından konuşmak istediğiniz kullanıcı yorumunun altındaki Seçenek simgesine dokunun.
  • Açılan penceredeki "Chat" seçeneğine dokunarak istediğiniz kullanıcı ile sohbet edebilirsiniz.


Secret - Be curious Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder