YENİ

Binkw32.dll Driver: San Francisco Hatası Çözümü

Hiç yorum yok

Binkw32.dll İndir

Binkw32.dll hatası, Driver: San Francisco oynarken karşımıza sıkça çıkan bir dll hatasıdır. Driver: San Francisco Binkw32.dll hatası çözümü için aşağıda anlatılanları uygulamanız yeterli olacaktır. En güncel Binkw32.dll dosyasını sitemizde barındırıyoruz.
DLL İndir Binkw32.dll (1 MB) Binkw32.dll bilgileri : OS : Windows 10/ 8/ 7/ Vista/ Xp

Driver: San Francisco Binkw32.dll Hatası Çözümü

Driver: San Francisco oyununda Binkw32.dll hatası alıyorsanız, güncel olan Binkw32.dll yazılımını indirin, sonra indirdiğiniz dosyayı kurmak için aşağıdaki 3 adımdan birini uygulayın.

  • 1. Adım : Driver: San Francisco oyununda Binkw32.dll hatasını düzeltmek için, Binkw32.dll dosyasını c:/windows/system32/ dizinine kopyalayarak sorunu çözebilirsiniz.

  • 2. Adım : Bu işlemde ise, Binkw32.dll hatası veren Driver: San Francisco oyununun kurulu olduğu dizine Binkw32.dll dosyasını kopyalayarak sorunu çözebilirsiniz.

  • 3. Adım : Bu adımda ise, başlat menüsüne tıklayın ve orada arama yaparak çalıştır yazılımını açın açılan ekrana da "regsvr32 Binkw32.dll" yazarak Enter tuşuna basın. Bu şekilde kesin olarak Driver: San Francisco Binkw32.dll hatası çözülmesi gerekiyor.
Bu işlemler standart olanıdır. Eğer işletim sisteminiz farklıysa aşağıdaki adımları uygulayınız.

Binkw32.dll Driver: San Francisco Hatası Çözümü Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder