YENİ

Carousel - Dropbox Photos Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Fotoğraf Galeri Uygulaması

Carousel - Dropbox Photos, android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Dropbox firmasının ürettiği fotoğraf galeri uygulamasıdır. Uygulama sayesinde dilediğiniz kadar fotoğraf albümleri oluşturabilir fotoğraflarınızı Dropbox'a yedekleyebilir ve arkadaşlarınız ile rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Carousel uygulaması sayesinde geçmişten günümüze kadar var olan tüm fotoğraflarınızı görüntüleyebilirsiniz. Cihazınızın hafızasındaki, Whatsapp fotoğraflarınızı ve Dropbox fotoğraflarını görüntülemenizi sağlayan Carousel oldukça etkili bir uygulamadır.
Uygulama Yükle carousel.apk (17.88 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Dropbox, Inc. Carousel - Dropbox Photos Android sürümü : 4.0.3 ve üzeri

Carousel - Dropbox Photos İle Albüm Nasıl Oluşturulur?

Carousel - Dropbox Photos uygulamasında albüm oluşturmak oldukça basittir. Aşağıda ki adımları takip ederek Carousel - Dropbox Photos uygulamasında albüm oluşturabilirsiniz.

  • Cihazınız da Carousel uygulamasını açın.
  • Karşınıza gelecek olan fotoğraflar listesinden albüme eklemek istediğiniz fotoğraflardan birine basılı tutun ve diğerlerini tek tek seçim simgesine dokunarak seçin.
  • Daha sonra ekranın sağ üst kısmında yer alan Menü simgesine dokunun.
  • Karşınıza gelecek menüde yer alan "Add to album" seçeneğine dokunun.
  • Ve artık karşınıza gelen son işlem penceresinde bir albüm seçin yada "Carousel" yazısına dokunup bir albüm oluşturabilirsiniz.


Carousel - Dropbox Photos Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder