YENİ

Dubblaj Uygulaması - Dubblaj Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Dublaj Uygulaması

Dubblaj, android cihazlarınızda ücretsiz kullanabileceğiniz ve son zamanlarda popülerleşen dublaj videolarını oluşturma akımına dahil olabileceğiniz Dublaj uygulaması. Oldukça ilgi görünce var olan hataları azaltacak bir güncelleme ile geri dönen Dubblaj uygulaması yeni versiyonunda daha az hata barındırıyor. Ayrıca hatalardan arınmakla kalmayıp dublaj yapabileceğiniz bir sürü yeni seste eklenmiştir. Ülkemizde ki eğlenceli film ve dizi replikleri, şarkılar veya komedi programlarından alınmış sesleri videolarınıza dublajlayarak Dubbash ile sosyal medyada arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
Uygulama Yükle Dubblaj.apk (26 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : FreshApps LLC Dubblaj Android sürümü : 4.1 ve üzeri

Dubblaj Uygulamasında Dublaj Nasıl Oluşturulur?

Dubblaj uygulaması ile yeni video ve dublaj oluşturmak için aşağıda ki adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  • Cihazınız da Dubblaj uygulamasını açın.
  • Uygulama ekranındaki "Dublajlar" listesinden istediğinizi seçin.
  • Açılan video ekranında bulunan Kayıt butonuna basıp videonuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz. (Ses bitinceye kadar videoyu çekmeniz gerekiyor.)
  • Video da hata olduysa baştan başlamak için Duraklat ve Yeniden Başlat butonuna basmanız gerekiyor.
  • Videonuz tamamlandıktan sonra dublaj kısa bir zaman içerisinde hazırlanacaktır.

Dubblaj Uygulamasında Dublaj Videoları Nasıl Paylaşılır?

Dubblaj uygulaması ile çektiğiniz dublaj videolarını paylaşmak için Dubblajınız hazır sayfasından videoyu izleyebilir, Paylaş butonuna basarak istediğiniz sosyal medya hesabınızda paylaşabilir veya "Galeriye kayıt et" butonuna dokunarak cihazınızın hafızasına kayıt edebilirsiniz.Dubblaj Uygulaması - Dubblaj Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder