YENİ

Fun Run 2 Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Koşu Yarış Oyunu

Fun Run 2, android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz koşu oyunu türünde ki Fun Run 2 oyununda gerçek oyuncular yarış yapabileceksiniz. Eğlenceli karakterler ve kaliteli grafikleri ile oldukça kaliteli bir oyun sunan Dirtybit firmasının en başarılı oyunu diyebiliriz. Tek amacınız rakiplerinizi geçmek olan Fun Run 2 oyununda rakiplerinizi geride bırakmak için birçok silah ve tuzak kullanabilirsiniz. Fun Run 2 oyununda sadece rakiplerinizi geride bırakmak için hızlı gitmeniz yeterli olmuyor, yarışırken adeta bir savaş halinde olacaksınız. Şuanlık Fun Run 2 hilesi bulunmamaktadır.
Uygulama Yükle Fun_Run2.apk (11.56 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : Dirtybit Fun Run 2 Android sürümü : 2.3.3 ve üzeri

Fun Run 2 Oyununda Altın Nasıl Kazanılır?

Katıldığınız yarışlarda birinci gelerek altın kazanabilirsiniz. Ancak katıldığınız yarışlardan kazandığınız altınlardan daha fazla kazanabilmek için görevleri tamamlamanız yeterli olacaktır.

Fun Run 2 menü ekranındaki Kupa simgesine dokunarak açılan ekrandaki başarımları kazanarak oyunda büyük ödüller kazanabilirsiniz.Fun Run 2 Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder