YENİ

Grand Theft Auto: San Andreas Vorbisfile.dll Hatası Çözümü

Hiç yorum yok

Vorbisfile.dll İndir

Vorbisfile.dll hatası, Grand Theft Auto: San Andreas oynarken karşımıza sıkça çıkan bir dll hatasıdır. Grand Theft Auto: San Andreas Vorbisfile.dll hatası çözümü için aşağıda anlatılanları uygulamanız yeterli olacaktır.
DLL İndir Vorbisfile.dll (1 MB) Vorbisfile.dll bilgileri : OS : Windows 10/ 8/ 7/ Vista/ Xp

Grand Theft Auto: San Andreas Vorbisfile.dll Hatası Çözümü

Grand Theft Auto: San Andreas oyununda Vorbisfile.dll hatası alıyorsanız, güncel olan Vorbisfile.dll yazılımını indirin, sonra indirdiğiniz dosyayı kurmak için aşağıdaki 3 adımdan birini uygulayın.

  • 1. Adım : Grand Theft Auto: San Andreas oyununda Vorbisfile.dll hatasını düzeltmek için, Vorbisfile.dll dosyasını c:/windows/system32/ dizinine kopyalayarak sorunu çözebilirsiniz.

  • 2. Adım : Bu işlemde ise, Grand Theft Auto: San Andreas Vorbisfile.dll hatası veren Grand Theft Auto: San Andreas oyununun kurulu olduğu dizine Vorbisfile.dll dosyasını kopyalayarak sorunu çözebilirsiniz.

  • 3. Adım : Bu adımda ise, başlat menüsüne tıklayın ve orada arama yaparak çalıştır yazılımını açın açılan ekrana da "regsvr32 Vorbisfile.dll" yazarak Enter tuşuna basın. Bu şekilde kesin olarak Grand Theft Auto: San Andreas Vorbisfile.dll hatası çözülmesi gerekiyor.
Bu işlemler standart olanıdır. Eğer işletim sisteminiz farklıysa aşağıdaki adımları uygulayınız.

Grand Theft Auto: San Andreas Vorbisfile.dll Hatası Çözümü Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder