YENİ

Mushboom Android Apk İndir

Hiç yorum yok

Android İçin Macera Oyunu

Mushboom, android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve eğlenceli bir maceraya eşlik edeceğiniz aksiyon oyunu. Oyun içerisinde şehir yaşantısından ve çalışmaktan sıkılarak kendini ofisin dışına atmış Fukko ismindeki karakterin düşler diyarında yaşadığı bir macerayı konu alıyor. Mushboom oyununda mantarlar toplayarak hayatta kalmaya çalışan Fukko'nun karşısına çıkan tüm engelleri aşmasına ve görevleri tamamlamasına yardımcı olmanız gerekiyor. Oldukça kaliteli grafiklere ve oynanışa sahip Mushboom'a adeta bayılacaksınız.
Uygulama Yükle Mushboom.apk (30.2 MB) Android uygulama bilgileri : Üretici : MobileCraft Mushboom Android sürümü : 2.3 ve üzeri

Mushboom Oyununda Ücretsiz Mantar Nasıl Kazanılır?

MobileCraft oyununda ücretsiz olarak mantar kazanmak için oyunun menüsünde ki "Market" simgesine dokunun. Market bölümünün üst kısmındaki "BEDAVA MANTAR" sekmesine dokunun. Karşınıza gelecek olan Facebook'ta Beğen, Twitter'da Bahset veya Play Store'da Puan Ver seçeneklerinden birisine dokunun ve işlemi gerçekleştirdikten sonra ücretsiz olarak mantar kazanabilirsiniz.Mushboom Android Apk İndir Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder