YENİ

Microsoft Office 2007 Msointl.dll - Msointl.dll Hatası Çözümü

Hiç yorum yok

Msointl.dll İndir

Msointl.dll hatası, Microsoft Office 2007 programını kullanırken karşımıza sıkça çıkan bir dll hatasıdır. Microsoft Office 2007 Msointl.dll hatası çözümü için aşağıda anlatılanları uygulamanız yeterli olacaktır. En güncel Msointl.dll dosyasını sitemizde barındırıyoruz.
DLL İndir Msointl.dll (1 MB) Msointl.dll bilgileri : OS : Windows 10/ 8/ 7/ Vista/ Xp

Microsoft Office 2007 Msointl.dll Hatası Çözümü

Microsoft Office 2007 programında Msointl.dll hatası alıyorsanız, güncel olan Msointl.dll yazılımını indirin, sonra indirdiğiniz dosyayı kurmak için aşağıdaki 3 adımdan birini uygulayın.

  • 1. Adım : Microsoft Office 2007 programında Msointl.dll hatasını düzeltmek için, Msointl.dll dosyasını c:/windows/system32/ dizinine kopyalayarak sorunu çözebilirsiniz.

  • 2. Adım : Bu işlemde ise, Msointl.dll hatası veren Microsoft Office 2007 programının kurulu olduğu dizine Msointl.dll dosyasını kopyalayarak sorunu çözebilirsiniz.

  • 3. Adım : Bu adımda ise, başlat menüsüne tıklayın ve orada arama yaparak çalıştır yazılımını açın açılan ekrana da "regsvr32 Msointl.dll" yazarak Enter tuşuna basın. Bu şekilde kesin olarak Microsoft Office 2007 Msointl.dll hatası çözülmesi gerekiyor.
Bu işlemler standart olanıdır. Eğer işletim sisteminiz farklıysa aşağıdaki adımları uygulayınız.

Microsoft Office 2007 Msointl.dll - Msointl.dll Hatası Çözümü Hakkında Hiç yorum yok :

Yorum Gönder